ООО " ТАНДЕМ ПРОФИ "
ООО " ТАНДЕМ ПРОФИ "
Киев, ул. Ремонтная 8

Плинтус МДФ клен-танзау. Размеры: 19*55*2800

120 грн
Купить
Код 324503
Поставщик ООО " ТАНДЕМ ПРОФИ "
Сайт поставщика www.stroy-dom.kiev.com.ua
Страна производитель Украина
Единица измерения шт
Оценка

Описание

Плінтус МДФ Торгової Марки «Супер Профіль», як і весь складський асортимент товару, що виробляється - вкритий плівкою ПВХ. Це покриття з найкращими фізико-механічними характеристиками.  Дане покриття стійке до вологості, побутових хімічних засобів для очищення поверхонь, довговічне, та має найвищі захисні показники серед своїх конкурентів.
-Декори  плівки ПВХ з текстурою «під дерево» мають приємну рельєфність та тиснення, що надає Плінтусу багатого привабливого та натуралізованого вигляду.
-Довжина Плінтуса 2,8 метра. 
-Традиційно для всієї продукції фабрики використовуються найбільш високоякісні компоненти. Плінтус виготовляється з МДФ глибинного фрезерування високої щільності. 
-Плінтус легко монтується. Існує навіть можливість кріплення кількома способами.
-В асортименті до Плінтусу також реалізуються спеціальні кріплення.
-Плінтус має надійну, якісну, захищену, безпечну упаковку.
-Плінтус ідеально підходить по кольору до Стінових Панелей ТМ «Супер Профіль», адже покриваються однією й тією ж плівкою ПВХ. 
-Стандартна складська програма на сьогодні нараховує 4 моделі в 21-му кольорі. Всі вони в потрібному обсязі тримаються вже виготовленими на складі.
-Окрім стандартної складської програми, також є можливість виготовлення погонажу будь якої форми –  на Ваше замовлення від 3000 м.п.. На постійній основі виготовляється понад півсотні «заказних» моделей профілю для різних сфер застосування. Чимало з них є ексклюзивними - під замовника. 
-Також, окрім стандартної колекції декорів, практикується розробка і виготовлення погонажу в ексклюзивних кольорах, а також в інших типах покриття. Наприклад фініш плівка, натуральний шпон і т. д.
-Всі ці додаткові опції дають можливість нашому клієнту отримувати не лише популярний складський товар, що доступний всім, в класичному розумінні, але й, при бажанні, розробити власні, унікальні та ексклюзивні моделі як по формі, так і по кольору. І, таким чином, мати власний, неповторний продукт з нашою допомогою! Всі згадані переваги роблять нашу пропозицію по Плінтусу МДФ – однією з найпотужніших і найпривабливіших на ринку!
 
Плінтус МДФ ТМ Супер Профіль відповідає затвердженим державним стандартам – ДСТУ Б В.2.6-150, та технічним умовам – ТУ У В.2.7-16.2-32490658-003:2012. Відповідність цим нормам строго відстежується на кожному етапі виробництва, починаючи з отримання і переробки сировини і закінчуючи умовами складування готової продукції. Екологічність нашої продукції підтверджена заключенням державної санітарно-епідемологічної експертизи Міністерства Охорони Здоров’я України № 05.03.02-04/100088 від 12.10.2012 року.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения